Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie
ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów
tel./fax: (15) 864 27 11

biuro@osir.staszow.pl

Wyniki

7 kolejka ( mecze 53 - 56 ) - 23.01.2022 r.

Sparta 3:11 ( 1:6 ) Black Dragons
Brak 2:2 ( 1:0 ) Matmont
HMP Strojny Recycling 1:3 ( 1:1 ) DTKS Casablanca
Wierna Mostki 0:2 ( 0:0 ) Enrem

7 kolejka ( mecze 49 - 52 ) - 23.01.2022 r.

DTKS Casablanca 5:2 ( 4:1 ) Wierna Mostki
Matmont 2:1 ( 1:1 ) HMP Strojny Recycling
Black Dragons 2:3 ( 0:0 ) Brak
Darbud 13:0 ( 5:0 ) Sparta

6 kolejka ( mecze 45 - 48 ) - 16.01.2022 r.

Brak 4:5 (1:3) Darbud
HMP Strojny Recycling 1:5 (1:3) Black Dragons
Wierna Mostki 1:10 (1:4) Matmont
Enrem 2:2 (2:0) DTKS Casablanca

6 kolejka ( mecze 41 - 44) - 16.01.2022 r.

Matmont 3:3 (2:1) Enrem
Black Dragons 4:0 (1:0) Wierna Mostki
Darbud 7:1 (2:1) HMP Strojny Recycling
Sparta 0:4 (0:4) Brak

5 kolejka ( mecze 37 - 40) - 09.01.2021 r.

HMP Strojny Recycling 3:4 (0:2) Sparta
Wierna Mostki 1:3 (1:1) Darbud
Enrem 4:3 (4:1) Black Dragons
DTKS Casablanca 7:2 (2:1) Matmont

5 kolejka ( mecze 33 - 36 ) - 09.01.2021 r.

DTKS Casablanca 4:1 (3:0) Black Dragons
Enrem 2:0 (0:0) Darbud
Wierna Mostki 2:2 (2:1) Sparta
HMP Strojny Recycling 5:3 (3:2) Brak

4 kolejka ( mecze 29 - 32 ) - 19.12.2021 r

Brak 4:3 (3:1) Wierna Mostki
Sparta 1:7 (1:2) Enrem
Darbud 3:0 (2:0) DTKS Casablanca
Black Dragons 5:0 (3:0) Matmont

4 kolejka ( mecze 25 - 28 ) - 19.12.2021 r

Matmont 2:6 (0:3) Darbud
DTKS Casablanca 8:2 (4 :0) Sparta
Enrem 0:1 (0:0) Brak
Wierna Mostki 1:1 (0:1) HMP Strojny Recycling

3 kolejka ( mecze 21 - 24 ) - 12.12.2021 r

HMP Strojny Recycling 2:2 (1:0) Enrem
Brak 2:5 (1:0) DTKS Casablanca
Sparta 2:3 (1:2) Matmont
Darbud 3:3 (3:2) Black Dragons

3 kolejka ( mecze 17 - 20 ) - 12.12.2021 r

Black Dragons 4:2 (2:0) Sparta
Matmont 6:2 (3:1) Brak
DTKS Casablanca 4:0 (2:0) HMP Strojny Recycling
Enrem 5:1 (2:0) Wierna Mostaki

2 kolejka ( mecze 13 - 16 ) - 05.12.2021 r

Wierna Mostki 1:3 (1:2) DTKS Casablanca
HMP Strojny Recycling 1:2 (0:1) Matmont
Brak 2:6 (1:1) Black Dragons
Sparta 4:5 (2:4) Darbud

2 kolejka ( mecze 9 - 12 ) - 05.12.2021 r

Darbud 9:1 (2:0) Brak
Black Dragons 2:2 (1:1) HMP Strojny Recycling
Matmont 6:0 (1:0) Wierna Mostki
DTKS Casablanca 4:0 (2:0) Enrem

1 kolejka ( mecze 5 - 8 ) - 28.11.2021 r

Enrem 3:2 ( 3:0 ) Matmont
Wierna Mostki 3:3 ( 1:2 ) Black dragons
HMP Strojny Recycling 0:2 ( 0:1 ) Darbud
Brak 1:1 ( 0:0 ) Sparta

1 kolejka ( mecze 1 - 4 ) - 28.11.2021 r

Sparta 2:4 (0:3 ) HMP Strojny Recycling
Darbud 6:2 ( 3:1 ) Wierna Mostki
Black Dragons 1:5 ( 0:2 ) Enrem
Matmont 1:5 ( 0:1 ) DTKS Casablanca

9 kolejka - 26.01.2020 r.

Darbud 9:2 (4:1) DTKS Casablanca
KS "SPARTA"Koniemłoty 3:3 (2:2) Matmont
Progress Screens 4:7 (1:3) Piastowskie Lwy

8 kolejka - 19.01.2020 r.

DTKS Casablanca 14:3 (3:1) Futsal Stopnica
Piastowskie Lwy 3:0 (3:0) KS "SPARTA"Koniemłoty
Matmont 3:3 (1:2) Darbud
Brak 3:14 (1:9) Enrem

7 kolejka - 12.01.2020 r.

Enrem 4:4 (2:3) DTKS Casablanca
Futsal Stopnica 4:8 (2:3) Matmont
Darbud 12:8 (5:3) Piastowskie Lwy
KS "SPARTA"Koniemłoty 2:4 (1:0) Progress Screens
Futsal Stopnica 3:7 (2:5) Brak

3 kolejka - 08.12.2019 r.

DTKS Casablanca 10:3 (4:2) Piastowskie Lwy
Brak 2:3 (0:1) Progress Screens
Enrem 6:1 (2:1) KS "SPARTA"Koniemłoty
Futsal Stopnica 3:16 (1:5) Darbud

2 kolejka - 01.12.2019 r.

Darbud 3:3 (3:1) Enrem
KS "SPARTA"Koniemłoty 5:2 (2:1) Brak
Progress Screens 0:14 (0:6) DTKS Casablanca
Piastowskie Lwy 4:7 (1:2) Matmont

1 kolejka - 24.11.2019 r.

Enrem 7:4 (3:1) Futsal Stopnica
DTKS Casablanca 5:1 (2:0) KS "SPARTA"Koniemłoty
Brak 0:8 (0:4) Darbud
Matmont 5:2 (1:1) Progress Screens

18 kolejka - 02.02.2019 r.

Brak 3:0 (0:0) OSP "KARGÓW" Tuczępy
Świńskie Pomioty 3:0 (0:0) "ALFA" Mostki
KS "SPARTA"Koniemłoty 3:2 (1:0) Casablanca
Matmont 6:5 (2:0) Chłodnicki
Wydział Kryminalny 11:6 (5:2) Darbud

17 kolejka - 27.01.2019 r.

Darbud 8:5 (3:4) Brak
Chłodnicki 0:3 (0:0) Wydział Kryminalny
Casablanca 4:1 (1:1) Matmont
"ALFA" Mostki 3:2 (2:0) KS "SPARTA"Koniemłoty

16 kolejka - 27.01.2019 r.

Brak 4:2 (2:1) Świńskie Pomioty
Matmont 1:4 (1:2) "ALFA" Mostki
Wydział Kryminalny 5:4 (1:3) Casablanca
Darbud 7:1 (3:0) Chłodnicki

15 kolejka - 20.01.2019 r.

Chłodnicki 0:5 (0:2) Brak
Casablanca 1:6 (1:1) Darbud
"ALFA" Mostki 4:1 (1:0) Wydział Kryminalny
OSP "KARGÓW" Tuczępy 0:3 (0:0) Matmont
Świńskie Pomioty 0:1 (0:1) KS "SPARTA"Koniemłoty

14 kolejka - 20.01.2019 r.

Brak 1:2 (0:1) KS "SPARTA"Koniemłoty
Matmont 4:4 (3:) Świńskie Pomioty
Wydział Kryminalny 6:4 (1:2) OSP "KARGÓW" Tuczępy
Darbud 4:2 (1:1) "ALFA" Mostki
Chłodnicki 1:5 (0:1) Casablanca

13 kolejka - 13.01.2019 r.

Casablanca 5:2 (4:2) Brak
"ALFA" Mostki 2:2 (1:0) Chłodnicki
OSP "KARGÓW" Tuczępy 0:3 (0:0) Darbud
Świńskie Pomioty 3:4 (1:1) Wydział Kryminalny
KS "SPARTA"Koniemłoty 5:4 (4:2) Matmont

12 kolejka - 13.01.2019 r.

Brak 2:1 (1:1) Matmont
Wydział Kryminalny 1:7 (1:2) KS "SPARTA"Koniemłoty
Darbud 4:1 (2:1) Świńskie Pomioty
Chłodnicki 3:0 (0:0) OSP "KARGÓW" Tuczępy
Casablanca 1:4 (1:3) "ALFA" Mostki

11 kolejka - 12.01.2019 r.

"ALFA" Mostki 3:2 (1:0) Brak
OSP "KARGÓW" Tuczępy 3:12 (0:6) Casablanca
Świńskie Pomioty 2:3 (0:2) Chłodnicki
KS "SPARTA"Koniemłoty 3:6 (1:3) Darbud
Matmont 4:1 (1:0) Wydział Kryminalny

10 kolejka - 12.01.2019 r.

Brak 7:0 (5:0) Wydział Kryminalny
Darbud 4:1 (1:0) Matmont
Chłodnicki 2:6 (1:2) KS "SPARTA"Koniemłoty
Casablanca 2:1 (0:0) Świńskie Pomioty
"ALFA" Mostki 3:2 (0:0) OSP "KARGÓW" Tuczępy

9 kolejka - 05.01.2019 r.

OSP "KARGÓW" Tuczępy 1:2 (0:0) Brak
"ALFA" Mostki 9:3 (3:1) Świńskie Pomioty
Casablanca 1:3 (0:0) KS "SPARTA"Koniemłoty
Chłodnicki 5:6 (3:3) Matmont
Darbud 8:3 (2:1) Wydział Kryminalny

8 kolejka - 05.01.2019 r.

Brak 5:6 (3:2) Darbud
Wydział Kryminalny 3:7 (0:3) Chłodnicki
Matmont 1:8 (0:3) Casablanca
KS "SPARTA"Koniemłoty 2:1 (1:1) "ALFA" Mostki
Świńskie Pomioty 5:4 (3:3) OSP "KARGÓW" Tuczępy

7 kolejka - 16.12.2018 r.

Świńskie Pomioty 7:7 (2:3) Brak
OSP "KARGÓW" Tuczępy 4:2 (1:1) KS "SPARTA"Koniemłoty
"ALFA" Mostki 6:2 (0:0) Matmont
Casablanca 10:3 (1:1) Wydział Kryminalny
Chłodnicki 1:4 (0:0) Darbud

6 kolejka - 09.12.2018 r.

Brak 2:4 (2:4) Chłodnicki
Darbud 6:2 (2:1) Casablanca
Wydział Kryminalny 4:5 (1:3) "ALFA" Mostki
Matmont 6:1 (4:0) OSP "KARGÓW" Tuczępy
KS "SPARTA"Koniemłoty 4:2 (2:0) Świńskie Pomioty

5 kolejka - 09.12.2018 r.

KS "SPARTA"Koniemłoty 4:4 (1:3) Brak
Świńskie Pomioty 3:7 (1:3) Matmont
OSP "KARGÓW" Tuczępy 5:5 (2:2) Wydział Kryminalny
"ALFA" Mostki 3:5 (2:1) Darbud
Casablanca 5:1 (2:1) Chłodnicki

4 kolejka - 02.12.2018 r.

Wydział Kryminalny 6:5 (2:3) Świńskie Pomioty
Darbud 13:2 (3:0) OSP "KARGÓW" Tuczępy
Chłodnicki 4:7 (0:4) "ALFA" Mostki
Brak 3:7 (1:2) Casablanca
Matmont 5:3 (3:1) KS "SPARTA"Koniemłoty

3 kolejka - 02.12.2018 r.

Matmont 5:6 (3:1) Brak
KS "SPARTA"Koniemłoty 7:2 (4:0) Wydział Kryminalny
Świńskie Pomioty 2:5 (0:3) Darbud
"ALFA" Mostki 3:6 (1:3) Casablanca
OSP "KARGÓW" Tuczępy 5:3 (2:0) Chłodnicki

2 kolejka - 25.11.2018 r.

Brak 2:8 (1:2) "ALFA" Mostki
Casablanca 14:8 (5:1) OSP "KARGÓW" Tuczępy
Chłodnicki 6:8 (3:3) Świńskie Pomioty
Darbud 2:4 (0:0) KS "SPARTA"Koniemłoty
Wydział Kryminalny 8:4 (4:0) Matmont

1 kolejka - 25.11.2018 r.

Wydział Kryminalny 2:4 (1:2) Brak
Matmont 5:4 (0:3) Darbud
KS "SPARTA" Koniemłoty 2:5 (1:1) Chłodnicki
Świńskie Pomioty 2:4 (0:1) Casablanca
OSP "KARGÓW" Tuczępy 2:8 (0:6) "ALFA" Mostki

18 kolejka - 10.02.2018 r.

Delikatesy "ALFA" 1:2 (1:0) Darbud
Podmuch Palestyna 1:11 (0:3) Casablanca
Świńskie Pomioty 2:8 (1:4) Montmont
Brak 3:0 Chłodnicki

17 kolejka - 10.02.2018 r.

Matmont 10:3 (5:2) Brak
Casablanca 3:8 (1:4) Świńskie Pomioty
Darbud 7:2 (1:0) Podmuch Palestyna
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:5 (1:2) Delikatesy "ALFA"

16 kolejka - 04.02.2018 r

Podmuch Palestyna 2:12 (0:4) KS "SPARTA" Koniemłoty
Świńskie Pomioty 6:3 (2:1) Darbud
Brak 2:4 (2:2) Casablanca
Chłodnicki 1:6 (0:3) Matmont

15 kolejka - 04.02.2018 r.

Casablanca 14:5 (7:3) Chłodnicki
Darbud 4:4 (2:2) Brak
KS "SPARTA" Koniemłoty 5:2 (3:1) Świńskie Pomioty
Delikatesy "ALFA" 14:1 (7:0) Podmuch Palestyna

14 kolejka - 28.01.2018 r.

Darbud 3:3 (1:0) Casablanca
Świńskie Pomioty 7:5 (2:3) Delikatesy "ALFA"
Brak 0:2 (0:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Chłodnicki 0:3 (0:0) Darbud
Matmont 2:3 (1:1) Casablanca

13 kolejka - 28.01.2018 r.

Darbud 4:2 (2:1) Matmont
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:0 (0:0) Chłodnicki
Delikatesy "ALFA" 3:2 (1:1) Brak
Podmuch Palestyna 0:2 (0:0) Świńskie Pomioty

12 kolejka - 20.01.2018 r.

Brak 2:4 (1:2) Podmuch Palestyna
Chłodnicki 2:6 (1:2) Delikatesy "ALFA"
Matmont 6:1 (3:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Casablanca 5:1 (1:0) Darbud

11 kolejka - 20.01.2018 r.

KS "SPARTA" Koniemłoty 4:7 (0:4) Casablanca
Delikatesy "ALFA" 2:1 (0:0) Matmont
Podmuch Palestyna 1:1 (0:0) Chłodnicki
Świńskie Pomioty 2:1 (0:0) Brak

10 kolejka - 14.01.2018 r.

Chłodnicki 3:7 (0:3) Świńskie Pomioty
Matmont 2:1 (0:1) Podmuch Palestyna
Casablanca 2:2 (0:1) Delikatesy "ALFA"
Darbud 2:2 (2:1) KS "SPARTA" Koniemłoty

9 kolejka - 14.01.2018 r.

Darbud 6:2 (2:0) Delikatesy "ALFA"
Casablanca 6:3 (4:1) Podmuch Palestyna
Matmont 4:4 (1:2) Świńskie Pomioty
Chłodnicki 4:1 (2:1) Brak

8 kolejka - 17.12.2017 r.

Brak 3:11 (1:5) Matmont
Świńskie Pomioty 3:4 (0:2) Casablanca
Podmuch Palestyna 1:1 (1:1) Darbud
Delikatey "ALFA" 1:2 (0:1) KS "SPARTA" Koniemłoty

7 kolejka - 17.12.2017 r.

KS "SPARTA" Koniemłoty 1:1 (0:0) Podmuch Palestyna
Darbud 2:6 (1:3) Świńskie Pomioty
Casablanca 12:3 (9:1) Brak
Matmont 7:0 (3:0) Chłodnicki

6 kolejka - 10.12.2017 r.

Chłodnicki 3:6 (2:3) Casablanca
Brak 2:6 (0:4) Darbud
Świńskie Pomioty 1:5 (0:3) KS "SPARTA" Koniemłoty
Podmuch Palestyna 3:5 (0:2) Delikatesy "ALFA"
Matmont 1:2 (0:1) Darbud

5 kolejka - 10.12.2017 r.

Delikatesy "ALFA" 4:5 (1:1) Świńskie Pomioty
KS "SPARTA" Koniemłoty 3:2 (2:0) Brak
Darbud 4:2 (3:0) Chłodnicki
Casablanca 3:5 (0:1) Matmont

4 kolejka - 03.12.2017 r.

Chłodnicki 4:3 (1:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Brak 2:7 (0:3) Delikatesy "ALFA"
Świńskie Pomioty 1:3 (1:2) Podmuch Palestyna

3 kolejka - 03.12.2017 r.

Podmuch Palestyna 3:0 (2:0) Brak
Delikatesy "ALFA" 8:5 (2:1) Chłodnicki
KS "SPARTA" Koniemłoty 1:6 (0:4) Matmont
Darbud Casablanca

1 kolejka - 26.11.2017 r.

Świńskie pomioty 0:2 (0:2) Chłodnicki
Podmuch Palestyna 3:3 (2:3) Matmont
Delikatesy "ALFA" 6:3 (3:2) Casablaca
KS "SPARTA" Koniemłoty 2:8 (0:4) Darbud

2 kolejka - 26.11.2017 r.

Casablanca 11:2 (5:1) KS "SPARTA" Koniemłoty
Matmont 6:2 (2:1) Delikatesy "ALFA"
Chłodnicki 2:2 (0:1) Podmuch Palestyny
Brak 4:7 (2:5) Świńskie Pomioty

14 kolejka - 21.01.2017 r.

Subor 7:7 (3:4) Mrówka Staszów
Casablanca 8:3 (3:0) Darbud
Chłodnicki Kowalstwo 7:2 (2:0) Podmuch Palestyna
MATMONT Połaniec 6:4 (2:0) Świńskie Pomioty

13 kolejka - 21.01.2017 r.

Świńskie Pomioty 4:9 (2:6) Subor
Podmuch Palestyna 3:10 (1:3) MATMONT Połaniec
Darbud 4:2 (2:0) Chłodnicki Kowalstwo
Mrówka Staszów 2:9 (1:3) Casablanca

12 kolejka - 15.01.2017 r.

Subor 3:5 (3:3) Casablanca
Chłodnicki Kowalstwo 5:0 (2:0) Mrówka Staszów
MATMONT Połaniec 0:3 (0:2) Darbud
Świńskie Pomioty 5:3 (3:3) Podmuch Palestyna

11 kolejka - 15.01.2017 r.

Podmuch Palestyna 1:6 (0:4) Subor
Darbud 13:2 (7:0) Świńskie Pomioty
Casablanca 7:3 (3:1) Chłodnicki Kowalstwo
Mrówka Staszów 0:6 (0:1) MATMONT Połaniec

10 kolejka - 18.12.2016 r.

Subor 5:2 (1:1) Chłodnicki Kowalstwo
MATMONT Połaniec 3:6 (2:2) Casablanca
Świńskie Pomioty 9:4 (3:0) Mrówka Staszów
Podmuch Palestyna 2:4 (1:2) Darbud

9 kolejka - 18.12.2016 r.

Darbud 6:4 (3:2) Subor
Mrówka Staszów 7:7 (2:2) Podmuch Palestyna
Casablanca 6:4 (3:3) Świńskie Pomioty
Chłodnicki Kowalstwo 1:2 (0:0) MATMONT Połaniec

8 kolejka - 11.12.2016 r.

Subor 4:7 (2:4) MATMONT Połaniec
Świńskie Pomioty 1:3 (0:1) Chłodnicki Kowalstwo
Podmuch Palestyna 1:5 (1:2) Casablanca
Darbud 3:2 (1:0) Mrówka Staszów

7 kolejka - 11.12.2016 r.

Mrówka Staszów 5:5 (3:4) Subor
Darbud 3:4 (1:2) Casablanca
Podmuch Palestyna 1:3 (0:0) Chłodnicki Kowalstwo
Świńskie Pomioty 3:7 (1:3) MATMONT Połaniec

6 kolejka - 4.12.2016 r.

Subor 8:3 (5:0) Świńskie Pomioty
MATMONT Połaniec 6:1 (2:0) Podmuch Palestyna
Chłodnicki Kowalstwo 0:3 (w.o.) Darbud
Casablanca 8:3 (1:1) Mrówka Staszów

5 kolejka - 4.12.2016 r.

Casablanca 1:6 (1:2) Subor
Mrówka Staszów 2:1 (1:1) Chłodnicki Kowalstwo
Darbud 3:2 (1:1) MATMONT Połaniec
Podmuch Palestyna 4:2 (1:0) Świńskie Pomioty

4 kolejka - 27.11.2016 r.

Subor 5:4 (2:3) Podmuch Palestyna
Świńskie Pomioty 2:7 (1:3) Darbud
MATMONT Połaniec 8:4 (5:3) Mrówka Staszów
Chłodnicki Kowalstwo 3:6 (1:4) Casablanca

3 kolejka - 27.11.2016 r.

Chłodnicki Kowalstwo 2:5 (0:1) Subor
Casablanca 3:8 (1:2) MATMONT Połaniec
Mrówka Staszów 4:4 (1:2) Świńskie Pomioty
Darbud 4:3 (1:1) Podmuch Palestyna

2 kolejka - 20.11.2016 r.

Subor 3:8 Darbud
Podmuch Palestyna 3:5 Mrówka Staszów
Świńskie Pomioty 3:4 Casablanca
MATMONT Połaniec 6:3 Chłodnicki Kowalstwo

1 kolejka - 20.11.2016 r.

MATMONT Połaniec 10:3 Subor
Chłodnicki Kowalstwo 3:4 Świńskie Pomioty
Casablanca 1:1 Podmuch Palestyna
Mrówka Staszów 3:10 Darbud

24-01-2022, OSiR Staszów
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.