Ośrodek Sportu i Rekreacji w Staszowie
ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów
tel./fax: (15) 864 27 11

biuro@osir.staszow.pl

Terminarz

KOLEJKA nr 1 - 25.11.2018 (niedziela) KOLEJKA nr 2 - 25.11.2018 (niedziela)
godz. drużyny wynik godz. drużyny wynik

12:00

Wydział Kryminalny - Brak

2:4

14:55

Brak - "ALFA" Mostki

2:8

12:35

Matmont - Darbud

5:4

15:30

Casablanca - OSP "KARGÓW" Tuczępy

14:8

13.10

KS "SPARTA" Koniemłoty - Chłodnicki

2:5

16.05

Chłodnicki - Świńskie Pomioty

6:8

13.45

Świńskie Pomioty - Casablanca

2:4

16.40

Darbud - KS "SPARTA" Koniemłoty

2:4

14:20

OSP "KARGÓW" Tuczępy - „ALFA” Mostki

2:8

17:15

Wydział Kryminalny - Matmont

8:4

KOLEJKA nr 3 - 02.12.2018 (niedziela) KOLEJKA nr 4 - 02.12.2018 (niedziela)

12.00

Matmont - Brak

5:6

14.55

Brak - Casablanca

3:7

12.35

KS "SPARTA" Koniemłoty - Wydział Kryminalny

7:2

15.30

Chłodnicki - „ALFA” Mostki

4:7

13.10

Świńskie Pomioty - Darbud

2:5

16.05

Darbud - OSP "KARGÓW" Tuczępy

13:2

13.45

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Chłodnicki

5:3

16.40

Wydział Kryminalny - Świńskie Pomioty

6:5

14.20

„ALFA” Mostki - Casablanca

3:6

17:15

Matmont - KS "SPARTA" Koniemłoty

5:3
KOLEJKA nr 5 - 09.12.2018 (niedziela) KOLEJKA nr 6 - 09.12.2018 (niedziela)

14.55

KS "SPARTA" Koniemłoty - Brak

14:55

Brak - Chłodnicki

12.35

Świńskie Pomioty - Matmont

15:30

Darbud - Casablanca

13.10

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Wydział Kryminalny

16.05

Wydział Kryminalny - „ALFA” Mostki

13.45

„ALFA” Mostki - Darbud

16:40

Matmont - OSP "KARGÓW" Tuczępy

14:20

Casablanca - Chłodnicki

17:15

KS "SPARTA" Koniemłoty - Świńskie Pomioty

KOLEJKA nr 7 - 16.12.2018 (niedziela) KOLEJKA nr 8 - 05.01.2019 (sobota)

13.30

Świńskie Pomioty - Brak

12.00

Brak - Darbud

14.05

OSP "KARGÓW" Tuczępy - KS "SPARTA" Koniemłoty

12.35

Wydział Kryminalny - Chłodnicki

14.40

„ALFA” Mostki - Matmont

13.10

Matmont - Casablanca

15.15

Casablanca - Wydział Kryminalny

13.45

KS "SPARTA" Koniemłoty - „ALFA” Mostki

15.50

Chłodnicki - Darbud

14.20

Świńskie Pomioty - OSP "KARGÓW" Tuczępy

KOLEJKA nr 9 - 05.01.2019 (sobota) KOLEJKA nr 10 - 12.01.2019 (sobota)

14.55

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Brak

11.00

Brak - Wydział Kryminalny

7:0

15.30

„ALFA” Mostki - Świńskie Pomioty

11.35

Darbud - Matmont

4:1

16.05

Casablanca - KS "SPARTA" Koniemłoty

12.10

Chłodnicki - KS "SPARTA" Koniemłoty

2:6

16.40

Chłodnicki - Matmont

12.45

Casablanca - Świńskie Pomioty

2:1

17.15

Darbud - Wydział Kryminalny

13.20

„ALFA” Mostki - OSP "KARGÓW" Tuczępy

3:2
KOLEJKA nr 11 - 12.01.2019 (sobota) KOLEJKA nr 12 - 13.01.2019 (niedziela)

13.55

„ALFA” Mostki - Brak

3:2

10.00

Brak - Matmont

2:1

14.30

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Casablanca

3:12

10.35

Wydział Kryminalny - KS "SPARTA" Koniemłoty

1:7

15.05

Świńskie Pomioty - Chłodnicki

2:3

11.10

Darbud - Świńskie Pomioty

4:1

15.40

KS "SPARTA" Koniemłoty - Darbud

3:6

11.45

Chłodnicki - OSP "KARGÓW" Tuczępy

3:0

16.20

Matmont - Wydział Kryminalny

4:1

12.20

Casablanca - „ALFA” Mostki

1:4
KOLEJKA nr 13 - 13.01.2019 (niedziela) KOLEJKA nr 14 - 20.01.2019 (niedziela)

12.55

Casablanca - Brak

5:2 12.00 Brak - KS "SPARTA" Koniemłoty 1:2

13.30

„ALFA” Mostki - Chłodnicki

2:2 12.35 Matmont - Świńskie Pomioty 4:4

14.05

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Darbud

0:3 13.10 Wydział Kryminalny - OSP "KARGÓW" Tuczępy 6:4

14.40

Świńskie Pomioty - Wydział Kryminalny

3:4 13.45 Darbud - „ALFA” Mostki 4:2

15.20

KS "SPARTA" Koniemłoty - Matmont

5:4 14.20 Chłodnicki - Casablanca 1:5
KOLEJKA nr 15 - 20.01.2019 (niedziela) KOLEJKA nr 16 - 27.01.2019 (niedziela)

14.55

Chłodnicki - Brak

0:5

12.00

Brak - Świńskie Pomioty

4:2

15.30

Casablanca - Darbud

1:6

12.35

Matmont - „ALFA” Mostki

1:4

16.05

„ALFA” Mostki - Wydział Kryminalny

4:1

13.10

Wydział Kryminalny - Casablanca

5:4

16.40

OSP "KARGÓW" Tuczępy - Matmont

0:3

13.45

Darbud - Chłodnicki

7:1

17.20

Świńskie Pomioty - KS "SPARTA" Koniemłoty

0:1

14.20

KOLEJKA nr 17 - 27.01.2019 (niedziela) KOLEJKA nr 18 - 02.02.2019 (sobota)

14.20

Darbud - Brak

8:5

11.00

KS "SPARTA" Koniemłoty - Casablanca

14.55

Chłodnicki - Wydział Kryminalny

0:3

11.35

Matmont - Chłodnicki

15.30

Casablanca - Matmont

4;1

12.10

Wydział Kryminalny - Drabud

16.05

„ALFA” Mostki - KS "SPARTA" Koniemłoty

3:2

28-01-2019, OSiR Staszów
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.